ART / Oil paintings / Oil painting 13071119
nr 1307 1119
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Olle Nordberg (1905-1986), Sweden. Kvinna på väg. Signed. -75 Olja på pannå, 33x40 cm,
OIL PAINTING, Kvinna på väg. Signerad. -75 Olja på pannå, 33x40 cm
Olle Nordberg, born 1905, dead 1986, Swedish painter.
700
SEK 500
Monday February 17 2020
at 18:44:09
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Robot)